Medarbejdere

Vi ved, at vores arbejde repræsenterer hvem vi er, og hvad vi kan, og derfor er alt vores håndværk altid veludført. Vores medarbejdere gør en ære i at levere gode resultater, der imødekommer og lever op til vores kunders forventninger.
Hver dag arbejder vi for at have tilfredse kunder – og det vil vi fortsætte med.

Morten Tarp
Thomas Frigaard
Brian Tarp
Aut. Elinstallatør / indehaver EL , VVS, VentilationAut. Elinstallatør / indehaver ELDirektør / indehaver EL, VVS, Ventilation
Tlf: 23428233Tlf: 20290357Tlf: 40450569
E-mail: morten.tarp@axels.dkE-mail: thomas.frigaard@axels.dkE-mail: brian.tarp@axels.dk
Morten Thyge Jensen
Niklas Jørgensen
Anders Aaby Svendsen
Aut. VVS installatør / Daglig leder VVSDaglig leder VentilationAut. Elinstallatør / Montør
Tlf: 24963318Tlf: 22020771Tlf: 40173996
E-mail: morten.thyge.jensen@axels.dkE-mail: niklas.jorgensen@axels.dkE-mail: anders.aaby.svendsen@axels.dk
Morten Grundsøe
Mie Nielsen
Marianne Andersen
OvermontørKontorassistent / fakturering Bogholder
Tlf: 61398569Tlf: 56950569Tlf: 56950569
E-mail: morten.grundsoe@axels.dkE-mail: mie.nielsen@axels.dkE-mail: marianne.andersen@axels.dk
Christine Tarp
Revisor / Økonomi
Tlf: 56950569
E-mail: christine.tarp@axels.dk